V tomto dílu naší série o webech brokerů se podíváme webové stránky ETXCapital. Budeme hodnotit přehlednost webových stránek, kvalitu nabízeného zpravodajství a úroveň služeb které web nabízí.

Přehlednost webu

První, čeho si návštěvník při vstupu na web všimne, je backgroundové zrychlené video v horní části stránky. Nám tento prvek přišel velmi rušivý a snižující komfort prohlížení webu. Web nemá tradiční navigační lištu, odkazy nahoře vedou k jednotlivým produktům, pokud si chce návštěvník dohledat podmínky obchodování, nebo možnosti vzdělávání, musí scrolovat až dolů. To jen shrnuje úvodní poznámku – design není příliš praktický.

Zpravodajství

Web žádné zpravodajství nenabízí. K dispozici není ani ekonomický kalendář. Firma má blog, kde ale poslední zpráva je ze srpna 2016.

[uncode_block id=“55260″ inside_column=“yes“]

Služby

HotForex nabízí standartní portfolio produktů. Ke každému produktu je velké množství vysvětlujících stránek, které jsou zároveň pojímané jako vzdělávání investorů. To je dostupné převážně v textové podobě. Některé z nich jsou bohužel v polštině, což asi typický investor úplně neocení. Stránky, které jsou v češtině, jsou dobře zpracované. Firma dále nabízí webináře v anglickém jazyce. ETXCapital nabízí 3 typy účtů, nebyli jsme bohužel schopni zjistit, jak se tyto účty liší, ke každému z těchto účtů je nabízen demo účet.

Doplňky modelu

Obecné informace a kontaktní údaje

Firma ETXCapitol sídlí v Londýně, českou pobočku nemá. Firmu lze kontaktovat pomocí mailu a telefonu. Velký problém je, že ETXCapitol nenabízí zákaznickou linku v českém jazyce! Celkově máme z internetových stránek ETXCapitol poněkud rozpačitý dojem, je na nich pár nedodělků a z designu webu nemáme úplně dobrý dojem.

Média

 

Hodnocení redakce:

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno