V dnešním dílu naší série o brokerských webech se podíváme internetové stránky brokera IFCMarkets. Budeme hodnotit přehlednost webových stránek, kvalitu nabízeného zpravodajství a úroveň služeb které web nabízí.

Přehlednost

Při příchodu na internetové stránky IFCMarkets nás zarazilo, jak dravě úvodní stránka působí. Celkový dojem je o dost agresivnější, než bývá u konkurence zvykem. Horní navigační lišta funguje tak, jak má, a pohyb po webu je celkem snadný. Na dolní části úvodní strany je k dispozici přehled aktuální cen několika indexů.

Zpravodajství

Web má zpravodajství rozdělené do 4 stránek, ve dvou z nich jsou poslední zprávy z konce roku 2015! Takto nefunkční zpravodajství je mnohem horší než žádné zpravodajství, jelikož méně pozorní investoři si mohou nevšimnout zastaralosti zpráv a pak při svém obchodování zbytečně chybovat. Aktuální jsou pouze nepravidelně vydávané technické analýzy a týdenní videa v angličtině. K dispozici je dále ekonomický kalendář.

[uncode_block id=“55260″ inside_column=“yes“]

Služby

Internetové stránky IFCMarkets nabízejí možnost obchodovat se všemi základními instrumenty. Broker nabízí 4 obchodní účty, 2 účty na každou z nabízených obchodních platforem (NetTrade X a MetaTrader 4). Tyto dvojice účtů se liší minimálním a maximálním vkladem a velikostí lotů. Dále je nabízen demo účet jako možnost vyzkoušet si obchodování bez riskování vlastních peněz. Co se týče vzdělávání, web nabízí poměrně velké množství článků o různých aspektech obchodování, k dispozici je dále pár videí, která jsou ale pouze v angličtině.

Doplňky webu

Obecné informace

Provozovatel internetových stránek IFCMarkets sídlí na Britských Panenských ostrovech s tím, že poštovní adresu má na Kypru. V kontinentální Evropě má zastoupení pouze v Lotyšsku což vylučuje osobní návštěvu. Pro kontakt v češtině je možné využít emailu, nebo Skypu, normální český telefonický kontakt společnost nemá. Naše hodnocení je nižší, než by mohlo být, hlavně kvůli velmi špatnému stavu zpravodajství.

Média

Hodnocení redakce:

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno