Keysight technologies, Inc. Je firma, která se zabývá řešením elektronického designu a testování komerčních komunikací pro letectví, státní správu, obranu, energetiku, školství a automobilový průmysl v americké, evropské a asijsko-pacifické oblasti.

Segment Commnications Solutions  Group nabízí několik služeb, jako například software pro automatizaci elektronického designu (EDA), mikrovlnné a radiofrekvenční zkušební přístroje, analyzátory logických i řešení optických laserových zdrojů a kalibrace, opravy a poradenské služby.

Skupina Electronic Industrial Solutions Group naopak nabízí nástroje pro návrh jako například řešení, ověřování, digitální multimetry, generátory funkcí, čítače kmitočů, systémy sběru dat a analyzátory zvuku. Segment Ixia Solutions Group nabízí softwarové aplikace, služby a údržbu hardwarových platforem. Jedním z jejích partnerů je společnost Qualcomm Technologies, Inc.

Keysight Technologies, Inc. právě dokončila akvizici Eggplant od The Carlyle Group. Eggplant nabízí automatizaci testů softwaru, která využívá AI k programování a urychlování testů. Tato akvizice umožní Keysight podporu a znalosti Eggplant a díky tomu mohou proniknout na nové koncové trhy s růstovými příležitostmi.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno