Generální ředitel platformy TOJOY Ke Ťün navíc řekl, že věří tomu, že i platforma TOJOY se může stát další firmou, jejíž hodnota překročí hranici biliónu dolarů. Ke Ťün naznačil, že obchodní model platformy TOJOY je velice podobný modelu firmy Apple, kde Ke Ťün roky pracoval na manažerské pozici v době, kdy se společnost Apple stala první firmou na světě, jejíž hodnota překročila bilion dolarů.

Ke Ťün řekl, že společnost Apple uspěla na základě spojení nejlepších výrobních schopností na světě s prvotřídní softwarovou technologií a špičkovým vizuálním a ergonomickým provedením svých produktů. Ke Ťün se domnívá, že firma TOJOY dělá něco podobného, protože její platforma integruje sdílené zdroje od více než 800 tisíc aktivních podnikatelů, kterým pomáhá urychlit růst jejich podnikání. A díky tomu, že milióny podnikatelů na celém světě chtějí investovat své zdroje do slibných podnikatelských a obchodních modelů, je trh opravdu velký.

Ke Ťün také vysvětlil, proč se domnívá, že firma TOJOY se stane firmou s hodnotou převyšující bilion dolarů.

„Platforma TOJOY pomohla urychlit růst již 229 projektům a nabízí služby, které významně urychlují růst, výměnou za podíl na společnosti,“ řekl Ke Ťün.

„V následujících pěti letech může počet firem zapojených do akcelerátoru TOJOY dosáhnout 2 až 3 tisíce. Vzhledem k celkovému růstu firem zapojených do platformy TOJOY lze očekávat, že tržní hodnota firmy TOJOY překoná hranici bilionu dolarů.“

Odolnost a úspěšnost platformy TOJOY se potvrdila i během pandemie COVID-19, kdy tato platforma stále rostla i přes nepříznivou situaci. Díky tomu, že jsme si předem připravili globální online platformu, pak firma TOJOY byla schopna rychle přenést své podnikání do online prostředí, a to bezprostředně po začátku pandemie. Díky tomu jsme tak mohli nejen pořádat naše podnikatelské konference s nejlepšími firmami na světě online, ale i všech 7 tisíc našich zaměstnanců mohlo pracovat na dálku z domova.

Zdroj: ČTK

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno