Zájem o aplikaci „Reddit“ roste i na Googlu

Data společnosti Finbold zdůrazňují, že ve vyhledávání na platformě Google vzrostl celosvětový zájem o frázi „Reddit app“. Od února 2021 dosáhla fráze nejvyššího skóre popularity 100. V prosinci loňského roku měla fráze skóre 71.

Na základě regionálního zájmu se od 7. února 2021 Kanada umístila na prvním místě se skóre popularity 100, následovaná Singapurem na 88, zatímco USA jsou třetí na 82. Nový Zéland zaznamenal skóre 69, zatímco Irsko je na pátém místě se 67, což je stejné skóre jako v Austrálii. Norsko má skóre popularity 52, následované Filipínami, které mají skóre 48. Spojené království je deváté se skóre 44, zatímco Portoriko je desáté s 38.

Zpráva také zpracovává motivaci, která stojí za velkým zájmem o aplikaci Reddit. „Potenciální obchodníci, kteří zmeškali shromáždění GameStop, se těšili na další akcie, protože doporučení bylo zveřejněno v subredditu. Subreddit byl také zodpovědný za nárůst akcií AMC a Blackberry. Někteří z klíčových hráčů Wall Street se obávali, že šílenství WallStreetBets může mít dlouhodobé účinky na trh. Existovaly obavy, že nákupní šílenství by mohlo potenciálně destabilizovat celý trh a poškodit celkovou důvěru,“ vyplynulo z výzkumné zprávy.

Tempo pokračujícího růstu Redditu může záviset na tom, kolik nových uživatelů si může udržet poté, co se mánie WallStreetBets ohledně role platformy v narušení akciového trhu sníží.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno