1) Pinterest

Po oznámení svých provozních výsledků za 1. čtvrtletí byl Pinterest okamžitě rozdrcen. Stalo se tak kvůli horšímu růstu měsíčních aktivních uživatelů. Pandemie vedla k růstu aktivních uživatelů nad historické průměry. Nejnovější výsledky Pinterestu jsou tedy jen návrat k historickému tempu růstu. Pinterest navíc aktivně investuje do použitelnosti platformy a elektronického obchodování, což by mohlo přinést pruduký růst výdělků z reklamy.

2) Harvest Health & Recreation

Marihuanová společnost má taktéž velký potenciál. V roce 2019 přehnala expanzi, na kterou neměla finanční prostředky. Poučili se ze svých chyb zvládnuli tempo své expanze a uspořádali mnoho obchodů. Harvest Health dnes provozuje 37 maloobchodních míst na pěti hlavních trzích v USA. Arizona by měla být jedním ze států USA, který ročně vyprodukují marihuanu v hodnotě 1 mld. USD. Harvest Health je tamtéž největším hráčem sektoru a to je rozhodně důvod k nadšení.

3) Amazon

Amazon se jeví jako vhodný pro nákup mezi růstovými akciemi. Amazon nabral na důležitosti během pandemie. eMarketer předpovídá, že Amazon v roce 2021 získá 100 bazických bodů podílu na maloobchodním trhu on-line a posune tak svůj podíl na 39,7 %. Amazonu se daří vybírat poplatky za členství v Prime od více než 200 milionů lidí po celém světě. Navíc se z amazonu stal velký cloudový hráč prvním čtvrtletí roku 2021 zaznamenal 32 % růst tržeb.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno