Goldenburg Group Limited

Goldenburg Group je společnost poskytující komplexní investiční služby. Jde o společnost, která je plně licencovaná a funguje pod dohledem Kyperské komise pro cenné papíry a burzy (CySEC), kde má licenční číslo CIF 242/14.

Goldenburg se zaměřuje na poskytování kvalitních obchodních možností, klienti mají k dispozici různé obchodní platformy pro forex, akcie, komodity, indexy a další. Všechny platformy jsou vybaveny mnohými finančními nástroji. Platformy Goldenburgu jsou určené jak pro začátečníky, kteří ve svých začátcích investování ocení jednoduchou komplexní platformu MT5, tak pro zkušené investory, kterým jsou nabízeny interaktivní pokročilé nástroje pro profesionální investice. Příjemné prostředí s výbornými obchodními podmínkami a možnostmi jsou pro Goldenburg význačné a klienti je na dynamickém trhu bezesporu ocení.

goldenburg group licence

 

 

 

Bezpečnost je navíc jednou z priorit Goldenburgu. Společnost se proto zavázala, že bude dodržovat nejvyšší standardy pro zabezpečení finančních prostředků svých klientů. Odpovídají přísným pravidlům CySEC a směrnici MiFID II.

Adresa

1 Siafi Street Porto Bello BLD,

3042, Limassol,

Kypr