OX Czechia s.r.o. [Aktuálně 2022]

OX Czechia (OX) je vázaným zástupcem společnosti BCM Begin Capital Markets CY Ltd. (dříve OX Capital Markets Ltd.), která se zaměřuje na obchodování s cennými papíry. Na území České republiky je společnost OX Czechia oprávněna k propagaci investičních služeb (k jejichž poskytování v České republice ji opravňuje společnost BCM Begin Capital Markets CY Ltd.) a ke zprostředkování uzavírání klientských smluv a jiné smluvní dokumentace mezi společností BCM Begin Capital Markets CY Ltd. a klientem.

Pokud jste příznivcem nově se objevivších obchodních platforem a služeb, máme pro vás něco zajímavého. Společnost OX Czechia je prostředníkem mezinárodního brokera BCM Begin Capital Markets CY Ltd, který obchoduje s cennými papíry. Jedná se skutečně o velmi transparentní společnost.

Na její oficiální webové stránce najdete všechny potřebné informace. Začíná sekcí „O nás“ a končí videogalerií, která je plná velmi informačních videí týkajících se světa obchodování. V případě, že jste zapomněli na nějaký obchodní termín, můžete vždy najít pomoc v sekci „Edukace“, kde jsou umístěny všechny informace týkající se obchodních termínů.

Pokud vás zajímají spíše právní informace o společnosti, stačí sjet dolů na domovskou stránku a najdete informace týkající se regulace.

Tato konzultační společnost sídlí v Brně a má také aktivní účet na sociálních sítích, jako je Facebook, Instragram a samozřejmě LinkedIn.

V případě, že máte nějaké otázky, můžete vyplnit formulář přímo na domovské stránce a obdržet informativní odpověď na svůj e-mail.

Každopádně, OXCzechia vypadá velmi slibně na místním obchodním trhu a je zcela jistě zajímavým prostorem k návštěvě.

Webová stránka OX Czechia - vázaný agent
Webová stránka vázané společnosti OX Czechia

Adresa síla:

Tuřanka 115a
627 00 Brno

Média