Většina chudých lidí si dokola klade jedu a tutéž otázku. Co dokázalo udělat ostatní lidi bohatými a úspěšnými? Může za to kvalitní rodinné zázemí? Geny? Genialita? Nebo snad vzdělání? Proč jsou někteří schopni dosáhnout čehokoliv, co se jim zachce a druzí stagnují i několik let na jednom místě? Odpověď je jednoduchá. Všechno je v hlavě a v přístupu k životu. Podívejme se na 10 největších rozdílů v přemýšlení bohatých a chudých lidí.

1. Vždy mají vysoké ambice

Bohatí lidé se nenechají ničím odradit. Jejich cíl je zároveň hnacím motorem, který mají neustále v hlavě. Nepřemýšlí nad tím, co by mohlo zhatit jejich plány na cestě za vytouženým cílem. Chudí lidé naopak v hloubi mysli neustále pochybují. A přesně to, nesmíte nikdy dopustit.

3 KOMENTÁŘE

    • Tomáš Richter

      Ano je to pravdivý ale jen o majetkach a srážkách mnozí lidé nemusejí být bohatí ale mají svůj život bohatší o lásku porozumění a vnitřním klidu to si myslím že je pro spokojenou lidskou duši to nejdůležitější . Co si koupíte za peníze lásku jiného srdce a duše určitě ne , štěstí v životě taky ne a co vám zbyde to 10 letech bohatství prázdný život plný utrpení protože moc peněz ničí to krásný co jsme v sobě měli .

Comments are closed.