Pokud marně přemýšlíte nad tím, jak své peníze úspěšně množit, zaměřte se na tyto zdánlivé detaily, kterým věnují pozornost všichni bohatí. Těchto pět tipů vám pomůže, jak získat finanční stabilitu a následné bohatství.

1. Nebuďte impulsivní

Temperament neovlivníme, ale není novinkou, že trpělivost přináší růže. Především pak ve světě financí není radno podléhat nárazovým impulzům, je lépe promyslet každý krok. Promyšlené, rozvážné jednání se totiž vyplatí více. Potvrzuje to i experiment doktora Waltera Mitchella ze Stanfordu. Ten dal skupině předškoláků k dispozici bonbony marshmallow, každému jeden. Řekl jim, že je mohou sníst, kdy chtějí nebo počkat na příchod dospělého a sníst je v jeho přítomnosti. V tom případě by obdrželi další bonbon. Jedinci, kteří vydrželi vyčkat, se v budoucnu projevili jako psychicky vyrovnanější a úspěšnější jak v oblasti financí, tak osobního života.

4 KOMENTÁŘE

  1. Mějte příjmy z více zdrojů to se snadno řekne :))

  2. Já mám asi 4 různé účty. Jeden účet, kam dávám 10% ze zisku a na to prostě nešahám. Pak mám účet, na který dávám peníze z brigád, nebo přivýdělky, z těch si koupím třeba novou lednici, nebo co je zrovna potřeba a pak dva normální účty, na kterých ty peníze přehazuju na kapesné a peníze, které se utratit musí měsíčně pro život…. A je to přesně o tom poznat mezi chtít a potřebovat. Materialismus a EGO jsou mocné věci

  3. Každá dobrá rada je nad zlato.

  4. bohatejm se to radí, ale jak prijit k bohatstvi bez rizika to nikdo neprozradí

Comments are closed.