Přestože hlavní index šanghajské burzy CSI300 oslabil o 0,6 procenta, souhrnný index o desetinu posílil, a celý trh se tak ve středu vydal nepatrně vzhůru. Nejvíce mu pomáhaly developerské společnosti, když dílčí index tohoto sektoru posílil bezmála o šest procent. Podporou byly bankovní tituly, které přidaly v průměru rovné procento.

V podobném duchu se obchodování odvíjelo také na burze v Hongkongu. Index Hang Seng přidal 0,2 procenta, přičemž nejvíce rostl nemovitostní sektor (o 4,5 procenta). Opačným směrem se vydaly tituly zdravotnického sektoru, které propadly o 2,5 procenta.

O něco více posílily akcie v Tokiu. Přírůstek indexu Nikkei činil 0,65 procenta, index se navíc poprvé od poloviny července dostal nad hranici 28 tisíc bodů. Tokijská burza rostla počtvrté v řadě.

Zcela opačnou sérii za sebou má burza v Soulu. Tamní index KOSPI klesal popáté v řadě, když jen ve středu ztratil 0,7 procenta. Investoři se obávají zrychlování šíření koronaviru. Nové případy přesáhly úroveň 2 200, což je nejvíce od chvíle, kdy epidemie v Jižní Koreji loni v lednu začala.