Experti z tradersratings.com nejprve vybrali užší skupinu více než patnácti brokerů, kteří vyvinuli dle jejich názoru kvalitní a uživatelsky příjemnou mobilní aplikaci.

15.11.2022

Vybírat si z nepřeberného množství brokerů je při vstupu na trh s finančními aktivy pořádný oříšek, v současnosti je ale nesmírně důležité kvůli vysoké inflaci peněžní kapitál zhodnocovat. Renomovaný portál tradersratings.com, zabývající se právě hodnocením jednotlivých společností, které umožňují do daných aktiv investovat, se proto rozhodl zjistit, který broker nabízí tu vůbec nejlepší aplikaci pro obchodování za použití smartphonů.

Experti z tradersratings.com nejprve vybrali užší skupinu více než patnácti brokerů, kteří vyvinuli dle jejich názoru kvalitní a uživatelsky příjemnou mobilní aplikaci. Návštěvníci stránky tradersratings.com budou pak moci svými hlasy rozhodnout o tom, kdo si prestižní ocenění „The Best Brokerage Mobile App“ nakonec odnese. Zapojit se do hlasování bude moci každý pouhým kliknutím v anketě na jméno toho brokera, který podle daného člověka nabízí tu vůbec nejpovedenější aplikaci. 

Kontakt: office@tradersratings.com