Axil academy homepage

Axil Academy je online vzdělávací platforma, která nabízí kurzy zaměřené na výuku obchodování a finanční gramotnosti. Akademie poskytuje komplexní zdroje, včetně videokurzů a praktických příkladů, které jsou určeny pro různé úrovně zkušeností od začátečníků až po zkušené obchodníky. Kromě toho obsahuje „slovník obchodníka“, který uživatelům pomáhá porozumět specifické finanční terminologii a pojmům. Cílem kurzů je pomoci jednotlivcům efektivněji spravovat své finance a efektivněji investovat.

Kurzy obchodování na Axil Academy

Axil Academy nabízí řadu kurzů obchodování, které mají jednotlivcům pomoci orientovat se na finančních trzích. Kurzy se zabývají různými aspekty obchodování, včetně pochopení základních pojmů a nástrojů, jako jsou akcie, komodity, indexy a měnové páry (forex). 

Výukový program je sestaven tak, aby vyhovoval různým úrovním odborných znalostí, od začátečníků, kteří potřebují pochopit základní pojmy, až po pokročilejší obchodníky, kteří chtějí zdokonalit své strategie. Každý kurz je sestaven tak, aby poskytoval praktické příklady a hluboké znalosti, což zajišťuje komplexní výuku pro všechny účastníky.

Axil academy online kurzy

Nově vzniklá Akademie nabízí 3 kurzy:

  1. Před obchodováním – což znamená úplný začátek procesu (25 lekcí za 99 EUR);
  2. Pro začínající obchodníky (25 lekcí za 199 EUR).
  3. Pro pokročilé obchodníky – což znamená sofistikované detaily obchodního procesu ( 19 lekcí za 299 EUR).

Ceny jsou mimochodem více než příjemné.

Axil academy slovník pojmů

Registrace, rozvržení webových stránek, obsah

Webové stránky jsou velmi strukturované. Snadno na nich najdete potřebné informace (mějte na paměti, že obsah je přidáván průběžně). Najdete zde spoustu zajímavých výukových videí, která jsou k dispozici ke zhlédnutí po registraci.

Samotná registrace je velmi snadná a intuitivní (obsah je k dispozici ve 3 jazycích: EN, SK, CZ).

Technická podpora je poskytována prostřednictvím online formuláře na webu. Jakmile odešlete vyplněný formulář s dotazem/problémem, bude vás kontaktovat podpora prostřednictvím e-mailu.

V zápatí webových stránek naleznete právní informace – GDPR, obchodní podmínky, cookies.

Axil Academy opravdu stojí za vaši obchodní pozornost.