V dnešní recenzi se zaměříme na kryptoburzu, která vstoupila do krypto světa na začátku roku 2022 a nyní již má na svém kontě velmi důležité ocenění a to „Krypto Expo 2022“ v Dubaji v kategorii „Nejlepší zákaznický servis kryptoburzy“.

BITmarkets.com: Doba se mění a obchodování se posouvá mílovými kroky dopředu. Mnohem častěji se můžeme setkat s pojmy jako kryptoměny (elektronické peníze, chcete-li). A postupem času to pro nás nebude pouhým pojmem, ale denní realitou. Mnoho odborníků se shoduje, že tato doba se neúprosně blíží a je tedy potřeba mít o těchto věcech povědomí. V současné době se s kryptoměnami můžeme setkat na tzv. krypto burzách.

V dnešní recenzi se zaměříme na kryptoburzu, která vstoupila do krypto světa na začátku roku 2022 a nyní již má na svém kontě velmi důležité ocenění a to „Krypto Expo 2022“ v Dubaji v kategorii „Nejlepší zákaznický servis kryptoburzy“.

Obsah recenze

Pojďme se touto kryptoburzou tedy seznámit.

Pokud se podíváte na stránky BITmarkets.com, překvapí Vás hned na začátku jednoduchost, s jakou se zde dá orientovat. Než se vůbec ponoříte do světa kryptoměn, můžete se na stránkách jednoduchými prokliky dozvědět podstatné informace o tom, jaké kryptoměny můžete obchodovat, jaké bezpečnostní prvky je potřeba dodržet, aby byli vaše finanční prostředky v bezpečí a také jaký bonusový program Vám společnost BITmarkets.com nabízí.

Co se dále týče jazykové podpory stránek, kryptoburze není co vytknout. Mezi její konkurenční výhody rozhodně patří 28 různých jazykových mutací, mezi nimiž nechybí ani čeština či slovenština. Překlad sice není dokonalý, některé výrazy působí (minimálně v češtině) lehce krkolomně, svůj účel ale splní a web tak můžete používat i bez znalosti cizích řečí.

BITmarkets.com recenze – hlavní stránka s aktuálními cenami kryptoměn.

Utility token BITmarkets.com

Peter Sumer, provozní ředitel (COO) společnosti BITmarkets, v rozhovoru pro Forbes představil nový utility token BITmarkets. Toto digitální aktivum, známé jako BTMT (BITmarkets Token), si klade za cíl poskytnout uživatelům řadu výjimečných výhod a funkcí, mezi něž patří např.:

– snížené poplatky za obchodování

– předčasný přístup k exkluzivním funkcím a projektům

– privilegovaný přístup k exkluzivnímu obsahu

– účast v programech odměn, nabídkách a airdropech

– VIP přístup k personalizované podpoře

Zavedení BTMT vytvoří jedinečný ekosystém, který umožní projektům spustit vlastní ICO dashboardy. Kromě toho budou mít držitelé tokenů možnost hlasovat o výběru investic do ESG projektů, které následně burza podpoří.

Private sale tokenu byl zahájen v březnu 2023 a během několika měsíců se prodaly tokeny v hodnotě více než jednoho milionu dolarů. Registrovaní uživatelé mají exkluzivní příležitost zúčastnit se předprodeje a získat tokeny za atraktivní cenu, ještě než bude na podzim roku 2023 odstartován public sale.

Revoluce ve spot trading

Společnost BITmarkets přináší revoluci v obchodování s kryptoměnami zavedením nulových poplatků za spot trading pro více než 100 kryptoměn. Tento bezprecedentní krok zvyšuje přístupnost a činí obchodování s kryptoměnami nákladově efektivní a bezproblémové.  BITmarkets vychází vstříc různorodým investorům, což z něj činí atraktivní a dostupnou volbu pro obchodníky po celém světě. Připojte se ke komunitě pro obchodování spot trading bez poplatků a zažijte budoucnost kryptoměnových burz.

S čím můžeme obchodovat na BITmarkets.com

Na BITmarkets.com můžete obchodovat s širokým spektrem kryptoměn, které zahrnují nejen nejznámější a etablované digitální aktiva, ale také ty s potenciálem a novými technologickými inovacemi. Mezi další kryptoměny, které jsou k dispozici na této platformě, patří například Ethereum, Cardano, Polkadot, Chainlink, Stellar, Uniswap a mnoho dalších. Tím se otevírají dveře k různorodým investičním příležitostem a diverzifikaci vašeho portfolia. Bez ohledu na to, zda preferujete nejznámější kryptoměny nebo hledáte nové projekty s potenciálem, BITmarkets.com vám poskytuje možnost obchodovat s různými digitálními aktivy a využít různé strategie pro dosažení vašich investičních cílů.

kryptony, kryptony na trhu, bitcoin, ethereum, BITmarkets kapitálový trh, BITmarkets poplatky

Snadný start

Tato záložka se opravdu povedla. Zcela jednoduše si zde můžete spočítat, kolik zaplatíte USD nebo EUR za kteroukolik kryptoměnu v nabídce společnosti a to zcela s aktuálním kurzem. Pokud se Vám nabídka líbí a přijde Vám zajímavá, můžete svůj nákup provést ihned a to jednoduše pomocí platební karty. Stejné je to i s prodejem Vašich elektronických financí. Jen překliknete, zjistíte, zda je Váš prodej výhodný a jdete na to.

nákup a prodej kryptoměn, obchod s kryptoměnami, BITmarkets zkušenosti

Bezpečnost a registrace na BITmarkets.com

Společnost BITmarkets je samozřejmě zastáncem bezpečnosti. Jedná se přeci o Vaše finance. Máte tedy možnost se zaregistrovat. Zcela jednoduše zde zadáte svůj email, telefonní číslo, nastavíte heslo a pomocí jména se pak můžete kdykoliv přihlásit a vidíte své finance na jednom místě.

Výhodu spatřuji především v tom, že nemusíte mít svůj demo účet, který bývá běžný u jiných burz s kryptoměnami a hlavně není nutností stahovat aplikaci.

Po zaregistrování se tedy jednoduše přihlásíte a můžete obchodovat jak se Vám jen zlíbí.

přihlášení, účet, BITmarkets účet, BITmarkets recenze

Program doporučení a bonusů pro klienty

Co mě ovšem velice nadchlo je velmi průhledný program pro klienty společnosti. Obchod je o doporučení a tato společnost je si toho velmi dobře vědoma. Nabízí tedy svým klientům, ať už mají zkušenosti s kryptem či ne, možnost, jak na těchto doporučeních vydělat, zlevnit si své vlastní poplatky za obchodování a získat za doporučení našich dalších přátel.

Příklad: Doporučím společnost svému příteli. Získám 10 % z ceny jeho poplatků, 5% výdělků za doporučení jeho dalšímu příteli a ještě mu zařídím 10 % slevu z poplatku za obchodování po dobu 30 dní. Veškeré mé výhody a výdělky jsou neomezené. Pokud tedy vytvořím fungující obchodníky, kteří budou dále a dále doporučovat, mám zajištěný zajímavý výdělek a to do konce života.

analýzy, analýzy odborníků, BITmarkets analýzy

Poplatky

Poplatky makléře se mohou lišit a měnit, mohou se objevit další poplatky, které nejsou uvedeny v této recenzi. Poplatky za obchodování má BITmarkets proti své konkurenci jako Kraken, Coinbase nebo Poloniex. Spustilo také nový systém slev, který odměňuje ty, jenž obchodují ve větších objemech. Čím větší objem, tím menší poplatky. Jedinou nevýhodou jsou o něco dražší výběry.

Kontakty a sociální sítě

Společnost BITmarkets je moderní a progresivní společností, která si je vědoma toho, kde lidé tráví svůj čas. Sociální sítě jsou nedílnou součástí našeho každodenního života.

Pokud na stránkách společnosti sjedete úplně dolů, můžete jednoduchým proklikem navštívit sociální sítě společnosti počínaje facebookem, instagramem, ale i například linkedinem. Sociální sítě můžete sledovat a máte jistotu, že Vám rozhodně neuteče žádná důležitá informace ze světa kryptoměn.

facebook BITmarkets, BITmarkets recenze

Pro mnoho lidí je telefon prodlouženou rukou. I toto společnosti BITmarkets dobře ví, takže vytvořili mobilní aplikaci, kterou můžete využívat stejně jako webové stránky společnost. Pomocí této aplikace, která se dá velmi jednoduše stáhnout na Appstore, nebo Google play, můžete velmi jednoduše provádět vklady pomocí Vaší platební karty nebo e-peněženky. Minimální výběr je 100 USD, ale vklad je bohužel o něco vyšší a to 250 USD.

kryptoměny, obchod s kryptoměnami BITmarkets
vytvoření účtu, uživatelský účet BITmarkets

Na stejném místě také naleznete záložku, kontaktujte nás, kde můžete pomocí e-mailu kontaktovat společnost s dotazy, objednávkami a případnými právními dotazy. Zde bohužel vnímám jeden drobný nedostatek a to, že klient nemůže kontaktovat společnosti pomocí telefonu, chatu nebo případně videohovoru s kryptoburzou, který by pomohl s akutním problémem.

Přečtěte si také: Vzácné mince a bankovky. Nemáte v kapse poklad?

Recenze burzy BITmarkets.com – Shrnutí

Pokud bychom tedy shrnuli…

BITmarkets.com je inovativní kryptoburza, která se rychle etabluje na trhu díky své jednoduchosti a výbornému zákaznickému servisu. S nabídkou více než 80 obchodovatelných kryptoměn a možností obchodování proti USD a EUR se stává atraktivní volbou pro obchodování s kryptoměnami. Webová platforma je snadno ovladatelná a poskytuje užitečné informace o kryptoměnách, bezpečnostních opatřeních a bonusovém programu pro klienty. Výhodou je také dostupnost platformy prostřednictvím mobilní aplikace. S jazykovou podporou ve 28 různých jazycích, včetně češtiny a slovenštiny, je platforma přístupná i pro uživatele bez znalosti cizích jazyků. I když minimální vklad je vyšší, a chybí možnost kontaktu prostřednictvím telefonu či chatu, BITmarkets.com se jeví jako spolehlivá a moderní burza, která nabízí snadný a bezpečný způsob obchodování s kryptoměnami.

Výhody:

 • Velké množství obchodovatelných kryptoměn
 • Nízké poplatky při obchodování
 • Jednoduchost obchodování
 • Bezpečnost, ale jednoduchost
 • Průhledné i pro nové obchodníky
 • Mobilní aplikace
 • Velmi zajímavý program odměňování pro klienty
 • Jednoduchý a zajímavý web

Nevýhody:

 • Vysoký minimální vklad
 • Chybí telefonní číslo
 • Nemožnost on-line konzultace s kryptoburzou pomocí chatu nebo vieohovoru

Výhody, které nám kryptoburza BITmarkets.com poskytuje jsou o mnoho větší než nevýhody. Pokud jste tedy fanouškem krypto světa, je pro Vás BITmarkets.com tím pravým.

BITmarkets.com – Hodnocení

Naše hodnocení

Tento článek je dostupný i v dalších jazycích. Přečtěte si slovenskou či anglickou verzi na našich partnerských webech.