V dnešní recenzi se zaměříme na kryptoburzu, která vstoupila do krypto světa na začátku roku 2022 a nyní již má na svém kontě velmi důležité ocenění a to „Krypto Expo 2022“ v Dubaji v kategorii „Nejlepší zákaznický servis kryptoburzy“.

BITmarkets.com: Doba se mění a obchodování se posouvá mílovými kroky dopředu. Mnohem častěji se můžeme setkat s pojmy jako kryptoměny (elektronické peníze, chcete-li). A postupem času to pro nás nebude pouhým pojmem, ale denní realitou. Mnoho odborníků se shoduje, že tato doba se neúprosně blíží a je tedy potřeba mít o těchto věcech povědomí. V současné době se s kryptoměnami můžeme setkat na tzv. krypto burzách.

V dnešní recenzi se zaměříme na kryptoburzu, která vstoupila do krypto světa na začátku roku 2022 a nyní již má na svém kontě velmi důležité ocenění a to „Krypto Expo 2022“ v Dubaji v kategorii „Nejlepší zákaznický servis kryptoburzy“.

Pojďme se touto kryptoburzou tedy seznámit.

Pokud se podíváte na stránky BITmarkets.com, překvapí Vás hned na začátku jednoduchost, s jakou se zde dá orientovat. Než se vůbec ponoříte do světa kryptoměn, můžete se na stránkách jednoduchými prokliky dozvědět podstatné informace o tom, jaké kryptoměny můžete obchodovat, jaké bezpečnostní prvky je potřeba dodržet, aby byli vaše finanční prostředky v bezpečí a také jaký bonusový program Vám společnost BITmarkets.com nabízí.

Co se dále týče jazykové podpory stránek, kryptoburze není co vytknout. Mezi její konkurenční výhody rozhodně patří 28 různých jazykových mutací, mezi nimiž nechybí ani čeština či slovenština. Překlad sice není dokonalý, některé výrazy působí (minimálně v češtině) lehce krkolomně, svůj účel ale splní a web tak můžete používat i bez znalosti cizích řečí.

Obsah recenze

Trhy, trh s kryptoměnami, BITmarkets trhy, BITmarkets recenze

S čím můžeme obchodovat na BITmarkets.com

Společnost BITmarkets umí zobchodovat více než 80 kryptoměn. Obchodujeme proti USD a EUR. V nabídce naleznete od nejznámějších kryptoměn jako je bitcoin, litecoin, ethereum, bitcoincash, ripple či iota i po ty, které začínají a společnosti v nich vidí potenciál pro obchodování.

kryptony, kryptony na trhu, bitcoin, ethereum, BITmarkets kapitálový trh, BITmarkets poplatky

Snadný start

Tato záložka se opravdu povedla. Zcela jednoduše si zde můžete spočítat, kolik zaplatíte USD nebo EUR za kteroukolik kryptoměnu v nabídce společnosti a to zcela s aktuálním kurzem. Pokud se Vám nabídka líbí a přijde Vám zajímavá, můžete svůj nákup provést ihned a to jednoduše pomocí platební karty. Stejné je to i s prodejem Vašich elektronických financí. Jen překliknete, zjistíte, zda je Váš prodej výhodný a jdete na to.

nákup a prodej kryptoměn, obchod s kryptoměnami, BITmarkets zkušenosti

Bezpečnost a registrace na BITmarkets.com

Společnost BITmarkets je samozřejmě zastáncem bezpečnosti. Jedná se přeci o Vaše finance. Máte tedy možnost se zaregistrovat. Zcela jednoduše zde zadáte svůj email, telefonní číslo, nastavíte heslo a pomocí jména se pak můžete kdykoliv přihlásit a vidíte své finance na jednom místě.

Výhodu spatřuji především v tom, že nemusíte mít svůj demo účet, který bývá běžný u jiných burz s kryptoměnami a hlavně není nutností stahovat aplikaci.

Po zaregistrování se tedy jednoduše přihlásíte a můžete obchodovat jak se Vám jen zlíbí.

přihlášení, účet, BITmarkets účet, BITmarkets recenze

Program doporučení a bonusů pro klienty

Co mě ovšem velice nadchlo je velmi průhledný program pro klienty společnosti. Obchod je o doporučení a tato společnost je si toho velmi dobře vědoma. Nabízí tedy svým klientům, ať už mají zkušenosti s kryptem či ne, možnost, jak na těchto doporučeních vydělat, zlevnit si své vlastní poplatky za obchodování a získat za doporučení našich dalších přátel.

Příklad: Doporučím společnost svému příteli. Získám 10 % z ceny jeho poplatků, 5% výdělků za doporučení jeho dalšímu příteli a ještě mu zařídím 10 % slevu z poplatku za obchodování po dobu 30 dní. Veškeré mé výhody a výdělky jsou neomezené. Pokud tedy vytvořím fungující obchodníky, kteří budou dále a dále doporučovat, mám zajištěný zajímavý výdělek a to do konce života.

analýzy, analýzy odborníků, BITmarkets analýzy

Kontakty a sociální sítě

Společnost BITmarkets je moderní a progresivní společností, která si je vědoma toho, kde lidé tráví svůj čas. Sociální sítě jsou nedílnou součástí našeho každodenního života.

Pokud na stránkách společnosti sjedete úplně dolů, můžete jednoduchým proklikem navštívit sociální sítě společnosti počínaje facebookem, instagramem, ale i například linkedinem. Sociální sítě můžete sledovat a máte jistotu, že Vám rozhodně neuteče žádná důležitá informace ze světa kryptoměn.

Pro mnoho lidí je telefon prodlouženou rukou. I toto společnosti BITmarkets dobře ví, takže vytvořili mobilní aplikaci, kterou můžete využívat stejně jako webové stránky společnost. Pomocí této aplikace, která se dá velmi jednoduše stáhnout na Appstore, nebo Google play, můžete velmi jednoduše provádět vklady pomocí Vaší platební karty nebo e-peněženky. Minimální výběr je 100 USD, ale vklad je bohužel o něco vyšší a to 250 USD.

kryptoměny, obchod s kryptoměnami BITmarkets
vytvoření účtu, uživatelský účet BITmarkets

Na stejném místě také naleznete záložku, kontaktujte nás, kde můžete pomocí e-mailu kontaktovat společnost s dotazy, objednávkami a případnými právními dotazy. Zde bohužel vnímám jeden drobný nedostatek a to, že klient nemůže kontaktovat společnosti pomocí telefonu, chatu nebo případně videohovoru s kryptoburzou, který by pomohl s akutním problémem.

Recenze burzy BITmarkets.com – Shrnutí

Pokud bychom tedy shrnuli…

Výhody:

  • Velké množství obchodovatelných kryptoměn
  • Jednoduchost obchodování
  • Bezpečnost, ale jednoduchost
  • Průhledné i pro nové obchodníky
  • Mobilní aplikace
  • Velmi zajímavý program odměňování pro klienty
  • Jednoduchý a zajímavý web

Nevýhody:

  • Vysoký minimální vklad
  • Chybí telefonní číslo
  • Nemožnost on-line konzultace s kryptoburzou pomocí chatu nebo vieohovoru

Výhody, které nám kryptoburza BITmarkets.com poskytuje jsou o mnoho větší než nevýhody. Pokud jste tedy fanouškem krypto světa, je pro Vás BITmarkets.com tím pravým.

BITmarkets.com – Hodnocení

Naše hodnocení

Tento článek je dostupný i v dalších jazycích. Přečtěte si slovenskou či anglickou verzi na našich partnerských webech.