Portál eToro je jedním z největších obchodníků CFD na světě a je velice známý tím, že poskytuje širokou nabídku sociálního obchodování. Broker vlastní licenci hned od několika orgánů, včetně tuzemské ČNB. Pojďme se podívat tomuto brokerovi pod pokličku.

Přehlednost

Přehlednost na stránkách je na špatné úrovni. Uživatel musí stále scrollovat, aby se dostal ke všem informacím na webu. V záložkách, které jinde normálně fungují, je pouze volba jazyka, login a „why eToro“. Design je příjemný a moderní.

Zpravodajství

Zpravodajství na webu není. Velké mínus.

Služby

Web není přeložen do češtiny, ale pro zdatné angličtináře toto není problém. Tento broker je zajímavý propracovaným systémem social tradingu, kde je možné „okoukat“ a okopírovat obchody, které uzavírá jiný obchodník. Samozřejmě je možné ostatním ukázat jen některé obchody. Dále je tu velká nabídka obchodování CFD. Zajímavé je i fórum, kde je možné zakládat příspěvky a ptát se na cokoliv Vás napadne.

Doplňky webu

Obecné informace

Sociální trading je velice zajímavý a tento web vám z něj mnoho nabídne. Je zde možné obchodovat s mnoha instrumenty, a to hodnotíme pozitivně. Negativní stránka věci je absence českého překladu webu a s ním související absence podpory v češtině.

Média

Naše hodnocení