Huawei, laptop, značka Huawei

Steven Zhao, viceprezident pro produktovou řadu v oblasti datových komunikací společnosti Huawei, představil na veletrhu MWC Barcelona 2023 řešení Digital Managed Network Solution a produkty pro služby B2B operátorů. Toto řešení pomůže operátorům využít příležitosti, které nabízí digitální transformace, a podpořit další růst. Nabízí totiž možnosti digitální spravované sítě a bohaté portfolio produktů, které operátorům pomůže transformovat se z poskytovatelů internetových služeb na poskytovatele internetových služeb pro firmy.

Cloud míří do výrobních systémů a sítě jsou bezdrátové

Jak digitalizace průmyslu nabírá na obrátkách, jsou stále zřetelnější dva trendy. Prvním z nich je, že se cloudové aplikace podnikových služeb rozšiřují z kancelářských systémů i do výrobních systémů, což vyžaduje lepší zajištění kvality a bezpečnější síťové prostředí. Druhým z nich je, že se podnikové sítě postupně stávají plně bezdrátovými a správa sítě se tak mění ze statické na dynamickou, což komplikuje její zabezpečení a vyžaduje možnost správy v reálném čase. Zejména malé a střední podniky nemají dostatek finančních prostředků a zaměstnanců, aby mohly tyto trendy sledovat, a proto naléhavě potřebují kvalitní a cenově dostupné řízené služby. Operátoři mají mnoho zákazníků na soukromých linkách a mohou se pochlubit třemi výhodami: silnými vztahy se zákazníky, nejlepším síťovým připojením ve své třídě a profesionálními zkušenostmi. Proto je pro ně snazší poskytovat řízené síťové služby pro podnikové zákazníky a rychle získat větší podíl na trhu.

Přední světoví operátoři se aktivně transformují na poskytovatele řízených digitálních síťových služeb. Společnost Huawei na letošním veletrhu MWC představila řešení a produkty Digital Managed Network Solution, které jim tento proces usnadní. Tyto nové nabídky pomáhají operátorům přidávat k privátním IP linkám digitální řízené síťové služby, jako je Managed LAN, Managed WAN, managed security a Managed DCN. Díky této nabídce budou operátoři moci také lépe zajištění kvalitu a automatizaci síťových infrastruktur pro diferencované privátní linky site-to-cloud.

Zdroj: ČTK