Web chytra-energie.cz zdobí primárně černo-zelené odstíny a právě “energie zelené barvy” se propisuje do majoritní části obsahu zpráv a článků na webu. 

Web chytra-energie.cz zdobí primárně černo-zelené odstíny a právě “energie zelené barvy” se propisuje do majoritní části obsahu zpráv a článků na webu. 

Co na webu najdete

Na hlavní stránce webu chytra-energie.cz se zobrazuje přehled nejnovějších zpráv a článků. Pokud byste si přáli zobrazit zprávu staršího data či vyhledat článek zaměřený na konkrétní tématiku, můžete si pomoct horní lištou. Na ní jsou kromě vyhledávacího okna zobrazeny kategorie zprávy a zelená domácnost, do nichž jsou veškeré publikované články rozřazeny, přičemž druhá kategorie je rozčleněna do dalších pěti podkategorií, kterými jsou: recenze, fotovoltaické elektrárny, tepelná čerpadla, solární ohřev vody a zelená mobilita. 

Srovnání dodavatelů zelených řešení 

Jednou ze zmíněných podkategorií je rubrika s názvem recenze. Jedná se o unikátní soubor hodnocení společností, které figurují na trhu s energiemi, a nabízejí ekologická řešení. Kromě těch nejznámějších dodavatelů se můžete v této rubrice seznámit i s méně známými společnostmi, které na půdě zelené energetiky působí.

Hlavní témata aneb s čím vám web může pomoci

Pokud již žijete v zelené domácnosti, nebo teprve zvažujete přechod k ekologičtějšímu životnímu stylu, neměla by vám uniknout hlavní témata na webu chytra-energie.cz. Na stránce již nyní najdete několik desítek článků, které pokrývají témata z oblasti udržitelnosti, obnovitelných zdrojů a zelené mobility. Na chytra-energie.cz budou i nadále vycházet rady, tipy a způsoby, jak ušetřit na energiích. Dozvíte se také o způsobech, jak začít s obnovitelnými zdroji. Nenechte si ujít žádný užitečný tip pro vaši zelenou domácnost.