Společnost SpaceX se pyšní hned několika úspěchy. Již běžně posílá své rakety do vesmíru na oběžnou dráhu a následně se rakety úspěšně vrací zpátky na zem.

Nejen úspěšné přistání má společnost SpaceX na svém seznamu. Dále má vlastní internetovou síť. Novinkou je, že NASA zadala zakázku na návrat astronautů na Měsíc, na čemž začíná SpaceX pracovat.

Velkým cílem společnosti je planeta Mars. Tato rudá planeta fascinuje především zakladatele společnosti SpaceX Elona Muska. Nejen jeho fascinuje planeta Mars, i společnost Lockheed Martin se velmi angažuje v objevování této planety. Lockheed Martin dokonce již potřetí vyhrála zakázku od NASA, která se zaměřovala na práci na Marsu.

Podnikání na trhu v této oblasti je velmi úzce spjaté s vládou USA, jelikož mají společnosti s USA uzavřené dlouholeté smlouvy. Ve velmi napjaté situaci, kterou momentálně zažívá celý svět kvůli válce na Ukrajině, přirozeně stoupá poptávka po zbraních, což velmi hraje do karet společnosti Lockheed Martin. Právě tento fakt dává společnosti Lockheed Martin větší akciovou atraktivitu, oproti společnosti SpaceX.