fxglobal24

V tomto dílu našeho seriálu o brokerských webech se podíváme na nabídku webu FXGlobal24. Jako obvykle budeme hodnotit přehlednost webových stránek, kvalitu nabízeného zpravodajství a úroveň služeb které web nabízí.

Přehlednost webu

Úvodní stránka webového portálu FXGlobal24 působí velmi dynamicky. Pozitivně hodnotíme to, že ke všem důležitým informacím se uživatel dostane bez nutnosti scrolovat dolů po domovské straně. Navigační lišta funguje tak, jak má, a pohyb po stránkách je rychlý. Jedinou výtku, kterou k designu webu máme, je to, že načítání některých stránek trvá o něco delší dobu, když se načítá aplikace na pozadí.

Zpravodajství

Tento web veřejně dostupné zpravodajství nenabízí, k dispozici je ekonomický kalendář. Pro klienty je nabízena možnost zasílání denního reportu, ve kterém jsou zahrnuty nejdůležitější události dne.

 

Služby

FXGlobal nabízí obchodování ve všech nejvýznamnějších odvětvích. Velmi pozitivně hodnotíme možnost vyzkoušení si obchodování prostřednictvím demo účtu. Každá z nabízených služeb je jasně vysvětlena, což ocení hlavně začínající investoři. Páka se pohybuje od 1:50 do 1:200. Brooker přijímá platby bez poplatků při platbách v korunách, eurech, nebo dolarech s tím že je nabízen solidní směnný kurz. Peníze na investiční účet je možné vkládat bankovním převodem, přes platební karty nebo skrze službu Skrill. Z nabízených služeb pro klienty je pro začínající investory nejzajímavější možnost edukativních webinářů pojednávajících o tom, jak investovat. Tyto webináře jsou v anglickém jazyce. Dále je ještě k dispozici několik e-knih.

Obecné informace a kontaktní údaje

Společnost nabízí telefonní a mailovou podporu v češtině a 6 dalších jazycích. Stejně jako řada dalších investičních společností, i společnost stojící za webem FXGlobal sídlí na Kypru. Podléhá tedy kontrole místního regulátora CySEC. Vedle toho má firma povolení potřebná pro působení v celé řadě dalších Evropských zemích. Web obsahuje vše, co začínající investor potřebuje, mohl by ale mít více zpravodajství.

Naše hodnocení