FxNet je společnost působící v mnoha zemích světa a je licencovaná regulačním úřadem CySEC na Kypru. Pověst této společnosti u nás poškodilo především údajné nátlakové jednání s klienty a další nekalé praktiky. Obchodníkům ve všech případech doporučujeme, aby nepodléhali nátlaku. V této recenzi se podíváme na přehlednost webu, aktuálnost zpravodajství a kvalitu nabízených služeb.

Přehlednost

Dle našeho názoru není volba takového designu zrovna šťastnou volbou. Celý web je díky obrovské reklamě uprostřed nepřehledný, a navíc je nutné scrollovat nahoru a dolu, aby bylo možné vidět veškerý obsah stránky, který v mnoha případech spolu ani nesouvisí. Tento fakt alespoň částečně vyvažuje existence záložek v horní liště. Příjemná je možnost přepínání mezi mnoha jazyky, a to včetně češtiny do které je celý web přeložený.

Zpravodajství

Zpravodajství chybí. Jediné nástroje pro vzdělávání a získávání informací jsou ekonomické a prázdninové kalendáře.

Služby

FXNet nabízí tři různé druhy účtů, které se liší ve výhodnosti podmínek. Rozdíl vzniká na základě výše vkladu, kde minimální vklad je 1000 $, což je zhruba průměr v České republice. Stránky nabízí demo účet, kde si může začínající trader vyzkoušet, jak tento business funguje. Broker umožňuje obchodování obchodovaní forexu, komodit i CFD.

Obecné informace

Celé stránky jsou přeloženy do češtiny, ale technická podpora nikoliv. Firma sídlí na Kypru a kontakt probíhá přes formulář na stránkách, nebo přes live chat. Obecně nám na této stránce chybělo zpravodajství a zarazil nás počet negativních recenzí na internetu. Je možné, že tyto recenze píše konkurence, neúspěšný obchodník, nebo další škodná, ale i tak doporučujeme opatrnost.

Média

Naše hodnocení