V dnešním díle našich recenzí budeme podrobněji sledovat nabídku brokerského webu Plus500. Jedná se o globální společnost, která sídlí na Kypru a své služby poskytuje skrze své dceřiné společnosti. Již tradičně zhodnotíme přehlednost webu, zpravodajství a kvalitu služeb.

Přehlednost

Web je vcelku přehledný díky záložkám na horní liště. Dle našeho názoru by šlo tyto záložky o něco lépe uspořádat. Hned na úvodní stránce lze v tabulce na pravé straně nalézt informace ohledně akcií, komodit, indexů, apod. Takové informace jsou pro obchodníka velice důležité. To samé se nedá říct o obrovské reklamě, která zabere 1/3 úvodní stránky a sdělí nám naprosto nepodstatnou informaci ohledně sponzoringu jistého fotbalového týmu. Pro zjednodušení začátků je zde k dispozici demonstrační video, které podrobně ukazuje, jak obchodování na tomto portále funguje, což velice ceníme.

Zpravodajství

Sekce zpravodajství naprosto chybí. Je tedy nutné, aby si obchodník své informace a analýzy hledal jinde.

Služby

Velké plus je možnost zřízení demo účtu na zkoušku zdarma, takže si začínající obchodník může osahat systém a zjistit, jestli mu vyhovuje. Plus500 nabízí velice dobré podmínky nejen při obchodování na Forexu, ale i při obchodování komodit. Velice zajímavou položkou, kterou je možné přes Plus500 obchodovat je Bitcoin, což není zrovna obvyklé, a tak v tomto ohledu tento web vyniká. Další zajímavou nabídkou je obchodování se smlouvami o rozdílu (CFD), které při správném použití rozšiřují výhody z držení akcie apod.

Doplňky webu

Obecné informace

Společnost Plus500 má své sídlo na Kypru a je pod dozorem regulátora CySEC. Kontakt s firmou je možné provést skrze formulář, e-mail, nebo on-line chat. Plno informací však lze najít v jednotlivých dokumentech, které jsou dostupné na webových stránkách. Obecně nám na tomto webu chybělo zpravodajství a možnost osobní návštěvy. Na druhou stranu nabízí solidní podmínky pro obchodování pomocí skoro 2 000 různých instrumentů. Web hodnotíme jako průměrný.

Média

Web: https://plus500.cz

Naše hodnocení

10 KOMENTÁŘE

 1. Zkoušeli jsme investovat na Plus500, ale ukázalo se, že jsou dost nespolehlivý partner. Plus500 přišli o licenci a nemáme to teď ani jak vymáhat.

  • Bohužel zahraniční obchodníci nejsou pod dohledem místních úřadů. Pokud má broker licenci, tak je to právně vymahatelné. Pokud nemá licenci u centrální banky, klient si nemůže nijak stěžovat.

   • to tak bohužel je, dost českých investorů tímto naletí..lepší je si od někoho poradit.. každopádně já také byl u plos500 a dost mi vadili ty jejich poplatky.. div nechtěli poplatek za to, že jsem si vložil peníze…

 2. s obchodováním přes platformu Plus500 nemám dobrou zkušenost

  • Díky za ambasadora! Upřímně jsem dost koukal, když jsem zjistil, že to je vše zadarmo! Jako fakt pán ví o čem mluví a zatím za to nic nechce.

  • Také moc děkuji! Tyhle parchanti mě připravili o bezmála sto tisíc!! Furt nějaký nesmyslný poplatky.. plus500 už fakt ne, fakt prasata ten český národ !!!

 3. taky bych čekal, že čeští brokeři budou trochu v pořádku, ale očividně též zloději.. taky mi přišlo, že celej broker je o tom, že platíte poplatky o poplatcích..neuvěřitelné

  • to jste bohužel pane Lavino na omylu.. já toho plus500 byl taky a to byl poplatek za poplatek, když jsem zjistil, že jsem za měsíc vydělal pouze 15 tisíc, tak jsem odešel.. a vložil jsem nemalé peníze k nim…

 4. zkuste toho ambasadora, co tu dost nabízí své služby, viz ambasadorinvestoru.cz já byl dost spokojen

Comments are closed.