skrill, skrill účet, skrill sms vklad

Skrill je britská společnost sídlící v Londýně, která se zabývá převody peněz a online platbami. Byla založena v roce 2001 a v současné době má více než 100 milionů uživatelů po celém světě.

Obsah recenze

Skrill – nabídka služeb

Skrill nabízí širokou škálu služeb, které usnadňují lidem a podnikům převádět peníze a platit online. K těmto službám patří:

 • Převody peněz mezi jednotlivými uživateli Skrill, mezi Skrillem a bankovním účtem, nebo mezi Skrillem a debetní nebo kreditní kartou. Skrill nabízí rychlé a snadné převody peněz do více než 140 měn.
 • Online platby na webových stránkách a v aplikacích, které Skrill přijímají. Skrill nabízí bezpečné a snadné online platby pro širokou škálu produktů a služeb, včetně zboží, služeb, her a hazardních her.
 • Elektronickou peněženku, která umožňuje uživatelům ukládat a spravovat své peníze online. Skrillova elektronická peněženka je bezpečná a snadno použitelná a nabízí uživatelům řadu výhod, jako jsou nízké poplatky, okamžité převody peněz a možnost provádět online platby.
 • Virtuální debetní kartu, kterou lze použít k platbám online i v kamenných obchodech. Virtuální debetní karta Skrill je bezpečná a snadno použitelná a nabízí uživatelům řadu výhod, jako jsou nízké poplatky, možnost sledovat výdaje a možnost výběru hotovosti z bankomatů po celém světě.
 • Nákup a prodej kryptoměn. Společnost nabízí možnost nakupovat a prodávat kryptoměny prostřednictvím své platformy. Platforma podporuje více než 40 kryptoměn, včetně Bitcoinu, Ethereumu, Litecoinu a Ripple.

Skrill je regulován Financial Conduct Authority (FCA) ve Spojeném království. Společnost se zavázala k ochraně osobních údajů a finanční bezpečnosti svých zákazníků.

Posílání peněz do zahraničí za výhodné kurzy

Skrill nabízí možnost posílat peníze do zahraničí do více než 140 zemí a měn. Převody peněz do zahraničí pomocí Skrillu jsou rychlé a snadné. Peníze obvykle dorazí na účet příjemce do několika minut.

Společnost účtuje poplatek za převod peněz do zahraničí. Výše poplatku závisí na odeslané částce, zemi příjemce a zvolenému způsobu platby. Obecně platí, že poplatky za převod peněz do zahraničí pomocí Skrillu jsou nižší než poplatky za převod peněz prostřednictvím banky. Pokud ovšem posíláte v rámci EU, vyjde vás nejspíše banka levněji.

Chcete-li poslat peníze do zahraničí pomocí Skrillu, musíte si nejprve vytvořit účet Skrill. Po vytvoření účtu můžete přidat peníze na svůj účet pomocí debetní nebo kreditní karty, bankovního převodu nebo jiných způsobů platby. Poté můžete poslat peníze příjemci na jeho bankovní účet, mobilní peněženku nebo e-mailovou adresu.

Zde jsou některé tipy pro posílání peněz do zahraničí pomocí Skrillu:

Porovnejte poplatky – Než pošlete peníze do zahraničí, porovnejte poplatky různých poskytovatelů služeb. Skrill není jedinou společností, která nabízí možnost posílat peníze do zahraničí.

Zkontrolujte kurzy měn – Společnost účtuje poplatky za převod peněz v závislosti na kurzu měn. Zkontrolujte kurzy měn před odesláním peněz, abyste se ujistili, že získáte co nejlepší kurz.

Přidejte si příjemce – Pokud chcete pravidelně posílat peníze stejnému příjemci, můžete si jej přidat jako příjemce. To vám usnadní odesílání peněz v budoucnu.

Nákup a prodej kryptoměn

Skrill nabízí možnost nakupovat a prodávat kryptoměny prostřednictvím své platformy. Platforma Skrill podporuje více než 40 kryptoměn, včetně Bitcoinu, Ethereumu, Litecoinu a Ripple.

Chcete-li nakupovat nebo prodávat kryptoměny přes Skrill, musíte si nejprve vytvořit účet Skrill. Po vytvoření účtu můžete přidat peníze na svůj účet pomocí debetní nebo kreditní karty, bankovního převodu nebo jiných způsobů platby. Poté můžete nakupovat nebo prodávat kryptoměny pomocí svého účtu Skrill.

Skrill účtuje poplatek za nákup a prodej kryptoměn. Výše poplatku závisí na odeslané částce a zvolenému způsobu platby. Obecně platí, že poplatky za nákup a prodej kryptoměn přes Skrill jsou nižší než poplatky za nákup a prodej kryptoměn prostřednictvím burz kryptoměn.

skrill, skrill účet, skrill sms vklad

Mobilní aplikace Skrill

Služba nabízí mobilní aplikaci pro iOS a Android. Aplikace umožňuje uživatelům spravovat svůj účet Skrill, provádět online platby a posílat a přijímat peníze.

Aplikace je snadno použitelná a nabízí řadu funkcí, které usnadňují uživatelům provádět transakce. Aplikace umožňuje uživatelům: Přihlásit se ke svému účtu, přidávat a spravovat své osobní údaje, přidávat a spravovat své platební metody, provádět online platby, posílat a přijímat peníze, sledovat své transakce, zkontrolovat zůstatek.

Aplikace Skrill je k dispozici zdarma ke stažení z App Store a Google Play.

Výhody používání Skrillu

 • Rychlé a snadné platby – nabízí rychlé a snadné převody peněz a online platby.
 • Nízké poplatky – nabízí nízké poplatky za převody peněz a online platby.
 • Přístup k více než 140 měnám – nabízí přístup k více než 140 měnám, což usnadňuje převádění peněz do zahraničí.
 • Podpora více než 40 jazyků – podporuje více než 40 jazyků, což usnadňuje používání služby lidem po celém světě.

Skrill je populární služba pro převody peněz a online platby. Společnost nabízí širokou škálu výhod, které usnadňují lidem a podnikům převádět peníze a platit online.

Nevýhody služby Skrill

Skrill je obecně bezpečná a spolehlivá služba, ale má i některé nevýhody. Mezi nevýhody patří:

 • Poplatky – účtuje poplatky za některé převody peněz, online platby a další služby. Tyto poplatky mohou být pro některé uživatele příliš vysoké.
 • Omezení – má určitá omezení týkající se maximálních částek, které lze převést nebo uložit. Tato omezení mohou být pro některé uživatele příliš nízká.
 • Složitost – může být pro některé uživatele příliš složitý na používání. Společnost nabízí řadu funkcí a možností, které mohou být pro začátečníky matoucí.

Závěrem lze říci, že tato společnost je obecně bezpečná a spolehlivá služba pro převody peněz a online platby. Má však také některé nevýhody, které je třeba zvážit před jejím použitím.

Závěrečné zhodnocení služby Skrill

Skrill je populární služba pro převody peněz a online platby. Nabízí širokou škálu výhod, které usnadňují lidem a podnikům převádět peníze a platit online. Mezi výhody patří rychlé a snadné platby, nízké poplatky a přístup k více než 140 měnám. Mezi nevýhody patří poplatky, omezení a složitost. Pokud hledáte službu, která nabízí rychlé a snadné platby s nízkými poplatky, může být pro vás dobrou volbou. Pokud však hledáte službu s nulovými poplatky nebo bez omezení, může být lepší zvážit jinou možnost.

Naše hodnocení

Naše hodnocení