V tomto díle budeme hodnotit brokerský web DeGiro z pohledu začínajícího brokera. Budeme sledovat přehlednost webu, aktuálnost zpravodajství a kvalitu služeb. Jedná se o velkou firmu, která operuje v 18 státech Evropy.

Přehlednost

Úvodní stránka webu nám nic kromě výše poplatků nesděluje. Nejedná se zrovna o šťastně zvolený formát. V horní liště můžeme nalézt záložky, které člení obsah webu do kategorií. Příjemně působící barevná kombinace modré a bílé udělala velmi dobrý dojem. Stránka je kompletně v češtině a je možné přepínat do dalších jazyků v případě potřeby.

Zpravodajství

Na tomto webu žádné zpravodajství není, což je velké mínus.

Služby

Jak je zřejmé z nadpisu, tak společnost DeGiro nabízí velice široké spektrum služeb za extrémně nízké ceny. Původně tyto výhody čerpali pouze velcí profesionální klienti, ale to se změnilo v roce 2013. Minimální vklad je pouhá jedna koruna a velikost páky je až 1:300. Spready se pohybují od 2 pipů, což je průměr v porovnání s konkurencí. Používanou platformou je Webtrader, který skrze společnosti DeGiro nabízí obchodování na více než 30ti burzách.

Doplňky webu

 

Obecné informace

Firma sídlící v Amsterdamu má Helpdesk mezi 8:00 – 17:30 v češtině, ale odpolední helpdesk je pouze v angličtině. Na stránkách je také uvedena emailová adresa, kde na emaily odpovídají v řádu hodin. Obecně se jedná o průměrnou nabídku za neskutečně nízké ceny. Absence zpravodajství posunula tento web na tři hvězdičky.

Média

Naše hodnocení

Naše hodnocení