V dnešním dílu naší série o webových stránkách brokerů se podíváme internetové stránky brokera GKFX. Budeme hodnotit přehlednost webových stránek, kvalitu nabízeného zpravodajství a úroveň služeb které web nabízí.

Přehlednost

První, čeho si návštěvník webu všimne, je velká reklama v angličtině. Zbytek úvodní strany je v češtině, takže tento fakt je nepochopitelný a působí nepříliš solidně. Míšení anglického a českého textu se bohužel opakuje i na některých dalších stránkách. Horní navigační lišta funguje tak, jak má, a pohyb po webu je vcelku rychlý. Navigační lišta bohužel není připnutá k horní části stránky, což není úplně šťastné řešení, jelikož to uživatele zpomaluje. Na dolní části úvodní stránky je pár dalších odkazů.

Zpravodajství

Na webu klasické zpravodajství nenajdeme. K dispozici je několik aplikací třetích stran (Autachartist, Market Insight), které se dají použít ke sledování trhu. Přímo na webu je pouze ekonomický kalendář. Všechny tyto nástroje a jejich popisy jsou dostupné pouze v angličtině, což nemusí všem vyhovovat. Na druhou stranu, jak již jsme již několikrát říkali, je lepší neposkytovat zpravodajství vůbec, než jej mít nedostatečné nebo neaktuální.

Služby

Web nabízí obchodování s obvyklou nabídkou instrumentů. Jsou nabízeny 4 typy účtů pro jednotlivce a jeden pro firmy. Osobní účty se liší hlavně technickými podmínkami, jako je například maximální množství souběžných obchodů a velikostí spreadů. První 3 účty nemají minimálními výši vkladu, což je pro začínající obchodníky výhodné. Stejně jako u většiny konkurentů je nabízen i demo účet. Co se týče vzdělávání, GKFX nabízí videa, glosář a webináře, ale na webu nejsou žádné naplánovány, což znamená, že se nejspíše nebudou konat příliš často. Veškeré vzdělávací materiály jsou pouze v anglickém jazyce.

Doplňky webu

 

Obecné informace

Firma GKFX sídlí v Londýně. Společnost má v pobočky v několika evropských městech, mimo jiné i v Praze a Bratislavě, což umožnuje osobní návštěvu. S firmou se dále lze spojit přes email, telefon a live chat. Web hodnotíme jako lehce podprůměrný hlavně kvůli nedodělanému překladu.

Média

Naše hodnocení

Naše hodnocení

26 KOMENTÁŘE

 1. Vložil jsem do GKFX nemalé peníze a skoro jsem o vše přišel, absolutně nulová podpora ze strany brokera, vše si musíte hledat sami. Když jsem tam volal, tak mi řekli, ať se podívám do návodu. Takhle si opravdu nepředstavuji podporu u někoho, komu svěřujete peníze.

  • je nás takových více, taky jsem tam vložil skoro bezmála sto tisíc korun, nenávratně ztracený vklad…

 2. doporučuji těm, kteří začínají vyhledávat bhodný broker pro začátek, ruce dál od tohoto brookeru. Nulová podpora, novinky si spíše vyhledáváte sami než aby Vám je aktualizovali.

 3. Nulová podpora pro začátečníky, začnou se s vámi bavit jen pokud vložíte v celku nemalé peníze, po mně chtěli 150 tis Kč! Takže jsem hned změnil broker, GkFX už nikdy.

 4. Arogantní přístup od obchodníka, chtěl jsem tento broker vyzkoušet s menším vkladem a obchodník po mně vystartoval, jestli si z něj spíš nedělám srandu, že tohle jsou směšné částky…

 5. utopil jsem zde 70 tis Kč, obchodník totálně selhal, hlavně mi říkal, jak broker a jeho platforma podporuje stop loss… kecy, nevěřte mu! jen okrádaj lidi, ještě to jsou nějaký rusáci..

 6. prodělal jsme zde kolem 125 tis Kč, které mi bohužel nikdo nevrátí… tipy co dávali, úplně mimo, většinou to šlo ke dnu a třešnička na dortu bylo, když jsem zaslal přes internet 25 tis a nezapočítalo se, prostě se peníze údajně ztratili v „matrixu“.. stímto brokerem jsem skončil..

 7. Tenhle broker bych nejraději zažaloval, kdyby nebyl až v rusku, okradli mě o bezmála 34 tisíc korun! Dal jsem převod a peníze nenačetli! V bance mi potvrdili, že peníze došli na účet, ale broker samozřejmě vše zapřel

  • nechápu jak někdo může vůbec rusákům vnucovat své peníze a investovat u nich, pro mě nepochopitelné, je úplně jasné, že vás okradou, raději zkuste něco u nás v čr

  • Díky za ambasadora, určitě vyzkouším. Jsem zvědav, zda to bude zadarmo, tak jak píše.. ikdyž čtu dost pozitivní recenze na tohle, tak snad to vyjde 🙂

  • taky moc děkuji, příjemnej chlápek a vypadá, že má hodně zkušeností, takže za mě taky doporučuji ambasadora, hlavně pro ty, co pořádně neví kam zainvestovat

  • taky moc děkuji za ambasadora, dost mi pomohl.. koukal jsem, že se komunita kolem ambasadora zvětšuje a předáváme si i zkušenosti, takže za mě fajn projekt

 8. jinak co se týče gkfx, tak jsem dost naletěl! pochopil bych to, že mě okrade zahraniční broker, ale né zrovna ten český! podpora nulová a ještě jsem tam utopil 25 tisíc..

 9. u GKFX mě nikdo neuvidí už nikdy! Čekal bych, že když investujete svoje peníze, že se budou chovat lidsky, ale obchodník na mě vybalil i nějaké členské příspěvky, abych každý měsíc posílal, to jsem vůbec už nepochopil!

 10. Pro nespokojené investory též mohu doporučit ambasadora, fajn chlápek, absolvoval jsem snim i večeři, má mnoho zkušeností a velký přehled.

 11. Protočil jsem u GKFX celkem hodně, byl jsem celkem slepý, když na to koukám zpětně. Nulová podpora, velký vstupní poplatky, poplatky za nesmyslný transakce..

 12. Tyhle ruský prasata už nikdy podporovat nebudu! Poradit neumí! Pořád nějaký poplatky o ničem! Vydělat nemožné!

  • asi tak! prasata je jen slabé slovo! taky mě už nebavili jejich absurdní poplatky..poplatek za vložení peněz, už neví asi na čem vydělat..

 13. troufám si říct, že skoro ruská mafie..bud je to trade.com nebo markets.com, za vším stojí rusáci.. poplatky o poplatích a ještě vám neuznají vklad, to byl vrchol všeho

 14. bohužel se také musím připojit k negativní recenzi gkfx, do brokeru jsem zaslal peníze a samozřejmě mi též nebyly načteny, po měsící urgování, zasílání vypisů jsem to vzdal, 20 tisíc korun mi už nikdo bohužel nevrátí..

  • tohle už vypadá na nějakou hrmadnou žalobu, když se nás přidá víc..dyt takové praktiky co provozují nemůžou tak dlouho provozovat ne?

  • asi bych se taky přidal, jestli se nás najde víc, nějakou petici, koukám hodně nespokojených obchodníků tady a s markets.com

 15. tyhle podvodníčky nebrat, taky mi to nepřipsalo dva vklady! fakt darebáci, to svět neviděl..

Comments are closed.