ifcmarkets

V dnešním dílu naší série o brokerských webech se podíváme internetové stránky brokera IFCMarkets. Budeme hodnotit přehlednost webových stránek, kvalitu nabízeného zpravodajství a úroveň služeb které web nabízí.

Přehlednost

Při příchodu na internetové stránky IFCMarkets nás zarazilo, jak dravě úvodní stránka působí. Celkový dojem je o dost agresivnější, než bývá u konkurence zvykem. Horní navigační lišta funguje tak, jak má, a pohyb po webu je celkem snadný. Na dolní části úvodní strany je k dispozici přehled aktuální cen několika indexů.

Zpravodajství

Web má zpravodajství rozdělené do 4 stránek, ve dvou z nich jsou poslední zprávy z konce roku 2015! Takto nefunkční zpravodajství je mnohem horší než žádné zpravodajství, jelikož méně pozorní investoři si mohou nevšimnout zastaralosti zpráv a pak při svém obchodování zbytečně chybovat. Aktuální jsou pouze nepravidelně vydávané technické analýzy a týdenní videa v angličtině. K dispozici je dále ekonomický kalendář.

Služby

Internetové stránky IFCMarkets nabízejí možnost obchodovat se všemi základními instrumenty. Broker nabízí 4 obchodní účty, 2 účty na každou z nabízených obchodních platforem (NetTrade X a MetaTrader 4). Tyto dvojice účtů se liší minimálním a maximálním vkladem a velikostí lotů. Dále je nabízen demo účet jako možnost vyzkoušet si obchodování bez riskování vlastních peněz. Co se týče vzdělávání, web nabízí poměrně velké množství článků o různých aspektech obchodování, k dispozici je dále pár videí, která jsou ale pouze v angličtině.

Doplňky webu

Obecné informace

Provozovatel internetových stránek IFCMarkets sídlí na Britských Panenských ostrovech s tím, že poštovní adresu má na Kypru. V kontinentální Evropě má zastoupení pouze v Lotyšsku což vylučuje osobní návštěvu. Pro kontakt v češtině je možné využít emailu, nebo Skypu, normální český telefonický kontakt společnost nemá. Naše hodnocení je nižší, než by mohlo být, hlavně kvůli velmi špatnému stavu zpravodajství.

Média

Naše hodnocení

Naše hodnocení