Markets com recenze: Je online obchodní platforma, která nabízí obchodování s CFD (rozdílové smlouvy) na širokou škálu finančních nástrojů, včetně měnových párů, akcií, komodit, indexů a kryptoměn. Zde je podrobná recenze Markets.com, která se zaměřuje na klíčové aspekty tohoto brokera.

Obsah recenze Markets.com

Přehlednost webu markets.com

Na první pohled působí domácí stránka webu Markets.com poměrně solidně. Umístění velké reklamy na horní části strany ale není úplně šťastné. Horní navigační lišta je zpracovaná trochu nepřehledně, u některých položek vyjede po najetí kurzoru další menu, u některých ne. To působí matoucím dojmem. Poslední důležitou položkou je přehled cen základních instrumentů.

Zpravodajství

Web má na navigační liště položku zprávy a analýzy, v této položce jsou však pouze tři zprávy, z nichž nejnovější je z 8. 1 2017, což je pro vysokofrekvenční obchodování naprosto k ničemu. Zastaralé informace jsou daleko horší než žádné informace, pokud má brokerský web zpravodajství, musí jej dělat pořádně, jinak tím ohrožuje obchody svých klientů. Vedle starého zpravodajství je k dispozici funkční ekonomický kalendář.

Služby

Internetové stránky Markets.com nabízí možnost obchodovat se všemi základními instrumenty. Vedle toho web nabízí možnost zkusit si obchodování s neomezených demo účtem. Některé odkazy na podrobnosti nabídky webu bohužel vedou na anglickou verzi stránek, což může být pro investory bez znalosti cizích jazyků neočekávaný problém. Na webu se velmi špatně hledají podmínky obchodování. Co se týče vzdělávaní, web nabízí webináře, ty jsou ale dostupné pouze v anglickém jazyce a pouze na anglické verzi stránky.

Obchodní platforma

Markets.com nabízí vlastní online obchodní platformu, která je jednoduchá na použití a nabízí široké možnosti obchodování. Platforma je přístupná z webového prohlížeče, což umožňuje obchodovat bez nutnosti stahování a instalace softwaru. Platforma Markets.com je také dostupná pro mobilní zařízení, což umožňuje obchodovat na cestách prostřednictvím aplikace pro smartphone.

Nabídka obchodovatelných nástrojů

Markets.com nabízí širokou škálu finančních nástrojů, což umožňuje obchodníkům diverzifikovat svůj obchodní portfolio. Nabídka zahrnuje měnové páry z forexového trhu, akcie známých společností, komodity jako zlato, stříbro, ropa, indexy a také populární kryptoměny jako Bitcoin, Ethereum, Litecoin a další.

Podmínky obchodování

Markets.com nabízí konkurenceschopné podmínky obchodování, včetně nízkých spreadů a flexibilního pákového efektu. Pákový efekt umožňuje obchodníkům otevřít větší pozice než by byli schopni s vlastním kapitálem, což může zvýšit jejich potenciální zisky, ale také zvýšit riziko ztráty. Je důležité poznamenat, že obchodování s pákovým efektem je vysoce rizikové a vyžaduje pečlivé plánování a řízení rizik.

Vzdělávání a podpora

Markets.com nabízí různé vzdělávací materiály a zdroje pro obchodníky, včetně webinářů, školení, analýz a výukových článků. Platforma také poskytuje zákaznickou podporu prostřednictvím různých komunikačních kanálů, jako je live chat, telefon a e-mail, aby obchodníci mohli získat pomoc a odpovědi na své dotazy.

Obecné informace a kontaktní údaje

Stejně jako mnoho dalších brokerů, i společnost provozující web Markets.com sídlí na Kypru kde podléhá místnímu regulátorovi CySEC. Velmi podivně však působí to, že jediným způsobem, jak kontaktovat provozovatele webu, je kontaktní formulář. Celkově web působí přehledně, ale je velmi těžké na něm najít některé konkrétní informace, což snižuje důvěryhodnost brokera. Co jsme nepochopili, je to, že k některým věcem se dá dostat jen přes změnu jazyku webu. Proto je hodnocení velmi nízké.

Naše hodnocení

19 KOMENTÁŘE

 1. markets.com a trade.com nebrat! Vypadá to na ruský vlastníky a ještě je to jedna a ta samá společnost, jen si založili víc brokerů pro nalákání víc klientů

 2. Byl jsem u nich dva měsíce, žádní pořádně novinky a reporty, musel jsem si vše vyhledávat sám, takže tento broker opravdu nedoporučuji, hlavně co jsem pak prolézal internet, tak je to dost spojené s trade.com a vlastní to jedna a ta samá firma!

 3. na markets.com jsem byl cca měsíc, když jsem zjistil, že se jedná o stejný broker jako na trade.com, ruské pozadí, žádné novinky, vše si člověk musí vyhledat sám, nedoporučuji

 4. ruský původ, fakt nedoporočuji tyto rusácký brokery, jelikož jsem tam poslal 20 tisíc Kč a nebylo to načteno, volal jsem, mailoval snad měsíc! Furt se ohrazovali, ať dodám z banky potvrzený vklad, ikdyž jsem to udělal, stejně to neuznali !! Zkuste nějaký český broker..

  • Slyším prvně, koukám, že i o tom psali ostatní kolegové dole určitě vyzkouším a dám zpětnou vazbu jaký z toho mám pocit.

 5. markets.com nedoporučuji, jsou to rusáci, kteří vás víceméně oškubou. Díky za tip na ambasadora, určitě vyzkouším.

 6. mně markets.com nebo trade.com je to jedno, jedná se o stejnou společnost, okradla o cca 30 tis Kč – nejdříve špatný tip a potom jsem peníze odeslal a už mi nedorazili na jejich účet k obchodování – samozřejmě mě všichni ignorovali a nikdo mi peníze nevrátil

 7. nejsem očividně jediný kdo byl touto firmou okraden, vystupuje jak markets.com nebo trade.com, totožná ruská firma, která má za cíl jediné a to okrást vás..

  • zkuste toho ambasadora pro investory, viz výše, fakt pomáhá a zadarmo 😀 čekám kdy to zpoplatní, ale jeho tipy mi dost pomohli a utvrdili, že má zkušenosti

 8. Rusáci by si tu zasloužili i záporné hodnocení, nevím jak jsem mohl být tak blbej a uvolnit své prostředky zrovna tomuhle brokerovi. Nulová podpora a taky se mi stalo, že jsem zaslal peníze a nedorazili!

  • zkuste amabasadora pro investory (http://ambasadorinvestoru.cz), pro příště aspoň nenaletíte..zjistil jsem, že je lepší se fakt obrátit na nějaké české zastoupení, které vám pomůže než po internetu být samouk..

  • Přesně tak, Rusákům též nevěřím! Takový hajzli bych zabíral, nevím proč mají furt broker v provozu, sám jsem přišel o cca 42 tisíc korun.. markets.com nebo trade.com , ten samý broker, tak si dávejte pozor lidi

 9. furt nějaký poplatky jsem platil, skoro to byly poplatky o poplatcích! Tenhle broker má u mě konečnou, jsem víceméně u nich nic neviděla, jen vložil peníze, které se generovali tak, že zisk pokryl poplatky…

 10. rusáky prostě nebrat, dyť to tady vidíte..žádná kladná recenze, sám jsem toho svědkem – naštěstí bylo jen 15 tisíc Kč, též se mi nepřičetli na účet! O těch poplatcích ani raději nemluvím…

 11. koukám, že nás je velká parta co se nechala napálit od tohoto brokeru.. markets.com je pro mě opravdu velká chyba v životě, takových zbytečně utopených peněz jsem dlouho nikde neutopil…

  • zkuste toho ambasadora pro investory, je nás dost nováčků a dělá různý online webináře a dává tipy právě i přes online meeting., za mě perfektní přístup

Comments are closed.