admiral markets

Přehlednost webu

Úvodní strana internetových stránek Admiral Markets nás příliš nezaujala, grafické schéma nám přišlo nezajímavé. Na druhou stranu navigační lišta je dobře zpracovaná, po najetí na lištu se u každé položky objeví krátké vysvětlení toho, co se na dané straně dá najít, což urychluje pohyb po webu – velmi užitečné. Na úvodní straně moc informací není, slouží jen jako rozcestník.

admiral markets MT4

Zpravodajství

Na webu nenajdeme zpravodajství v tradiční podobě. Admiral Markets nabízí několik druhů analýz trhu v denní, nebo týdenní frekvenci. Některé analýzy jsou dostupné v češtině, jiné pouze v angličtině. Dále jsou k dispozici ukazatele vývoje instrumentů a ekonomický kalendář. Celkově zpravodajství není dostatečně časté na to, aby investor nemusel hledat i jiné zdroje informací.

admiral markets zpravodajství

Služby

Přes brokera Admiral Markets lze obchodovat se všemi základními instrumenty. Jsou nabízeny tři typy účtů, které se liší podle minimálního vkladu, nabízených instrumentů, velikostí spreadu a některých technických parametrů. Dále je nabízena možnost vyzkoušet si obchodování prostřednictvím demo účtu. Co se týče vzdělávání, broker pořádá semináře a webináře. V nabídce je ale pouze jeden webinář ve dvou termínech a žádné semináře. Dále Admiral Markets publikuje články a glosář. Všechny uvedené informační kanály jsou dostupné v češtině, což je výrazně lepší než u většiny konkurentů.

admiral markets vzdělávání

Doplňky webu

Obecné informace a kontaktní údaje

Firma Admiral Markets Ltd. sídlí ve Velké Británii. Společnost má zastoupení v Praze, což umožnuje osobní návštěvu. Vedle návštěvy zastoupení lze ke kontaktu použít email, telefon, nebo live chat. Web zatím hodnotíme jako mírně nadprůměrný, víceméně je vše tak, jak to má být, ale chybí přidaná hodnota. V sekci vzdělávání nás překvapil nedostatek nabízených webinářů a seminářů, soudíme, že všechny nabízené položky by bud měly existovat, nebo by neměly být inzerovány.

Média

Naše hodnocení