ExCap

Ex-cap.com jako jedna z prvních firem v oboru zavádí možnost obchodování tokenizovaných akcií na rozvinutých i rozvíjejících se trzích, kryptoměn, tokenizovaných futures kontraktů a forexu. Ex-cap recenze představí platformu a uvede důvody, proč obchodovat akcie právě zde. Jaké jsou excap zkušenosti?

Ex-Cap - obchodní účty kryté zlatem

Platforma Ex-Cap poskytuje klientům 3 typy obchodních účtů, přičemž od ledna 2023 nabídne absolutní novinku na trhu – obchodní účty kryté fyzickým zlatem. Toho bude dosaženo díky možnosti vést obchodní účet v kryptoměně Tether Gold, která je krytá zlatem, které může být klientům i ve zkrácené lhůtě fyzicky doručeno ve Švýcarsku.

Ex-Cap - obchodní účty kryté zlatem

Zcela nové možnosti přináší kombinace osvědčeného uchovatele hodnoty peněz společně se všemi výhodami digitálních měn. V době rostoucí poptávky po ochraně proti inflaci tak platforma Ex-cap.com kombinuje mnoho benefitů, které přináší držení zlata spolu s

inovacemi ve světě digitálních měn. Klient disponuje na obchodním účtě digitální měnou XAUt, kterou si může jednoduše a osobně ve Švýcarsku proměnit na fyzické zlato ve formě slitků.

Čtěte také: BitMarkets – nejlepsí obchodní platforma?

Proč Tether Gold?

Tato digitální měna byla vytvořena v roce 2014, jedná se o projekt společnosti Tether, tedy stejné společnosti, která provozuje USDT, nejpoužívanější stablecoin světa. V případě Tetheru gold, dále XAUt, je každá jedna vydaná digitální mince kryta jednou Troyskou uncí ryzího zlata. Kdykoliv chcete, můžete za tokeny XAUt dostat fyzické unce ryzího zlata. V porovnání s ostatními způsoby vlastnictví zlata má XAUt tu výhodu, že poskytuje protiinflační ochranu a zároveň je vysoce likvidní a vhodný i pro krátkodobé obchodování.

Naopak dlouhodobí investoři ocení absenci poplatků spojených s držením tokenu XAUt a jeho nadstandartní zabezpečení.

Ex-Cap token

Proč Ex-cap?

Způsob, jakým aplikujeme tyto nové technologie, umožňuje Vám jako investorovi ponechat si benefity, které s sebou vlastnictví zlata přináší a zároveň Vám ponechává možnost reagovat na dění na trzích. Pokud je Váš obchodní účet veden v XAUt, máte plné krytí zlatem a k tomu můžete okamžitě zadávat libovolné obchodní pokyny na všech dostupných trzích v rámci osvědčené obchodní platformy MetaTrader4.

Ex-Cap - M T

Mohlo by vás také zajímat: Kryptoměny jako na houpačce